Czy duże firmy powinny korzystać z coworkingu?

Dzisiaj postaramy odpowiedzieć się na to pytanie, a także przybliżyć Państwu czym ogólnie jest coworking.

Coworking w Polsce stał się tak naprawdę popularny dopiero w ostatnich dwóch-trzech latach. Zjawisko to przyszło do nas z Ameryki, zresztą jak wiele innych rzeczy.

Coworking spodobał się wielu firmom zarówno tym małym, jak i wielkim. Te mniejsze firmy mają na pewno dużo więcej powodów do cieszenia się, że takie coś jak coworking istnieje, każda firma mniej lub bardziej ucieka od generowania kosztów prowadzenia działalności.

I to właśnie coworking umożliwia – zmniejszenie kosztów… Spytacie na jakiej zasadzie to działa… Tutaj należałoby w końcu wytłumaczyć czym jest coworking.

Coworking to nic innego jak wynajmowanie przestrzeni biurowej, przez cały miesiąc, bądź też na tydzień, albo nawet i na jeden dzień! Istnieje obecnie bardzo wiele ofert na rynku, także jest w czym wybierać i bardzo dobrze.

Dzięki temu, że jest dużo ofert mamy możliwość wybrania biura w miarę sensownej lokalizacji, a nie na drugim końcu Polski, w tym za rozsądne pieniądze. Przykładowo wynajęcie biura w niektórych miastach to koszt 700 złotych za cały miesiąc! Czy to tak dużo, nie wydaje nam się.

W biurach coworkingowych oprócz oczywiście połączenia z szybkim internetem, mamy do dyspozycji również sprzęt jak drukarka, skaner. W niektórych przypadkach znajdziemy również małą kuchnię, gdzie zagrzejemy wodę i przygotujemy sobie coś do jedzenia. Tak więc przy takiej cenie to całkiem nieźle.

Warto również nadmienić, że są różne biura coworkingowe, choć większość z nich umożliwia przesiadywanie tylko w wyznaczonych godzinach, tych całodobych jest znacznie mnie, choć i takie też istnieją.

Osoby wynajmujące takie powierzchnie biurowe na zasadzie coworkingu doskonale wiedzą, że ludzie w nocy też pracują, szczególnie gdy mamy ważny projekt do zrealizowania, a goni nas deadline.

Coworking Warszawa – tutaj bez wątpienia tych biur coworkingowych znajdziemy najwięcej, wystarczy tylko wpisać w wyszukiwarkę coworking warszawa by wyskoczyło nam wiele ofert.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *