Jak zareklamować firmę budowlaną w Warszawie?

Możliwości reklamy firmy budowlanej jest mnóstwo. Sam internet dostarcza nam ich kilkanaście. Wszystko oczywiście opiera się od naszego budżetu. My dzisiaj przedstawimy kilka pomysłów, które powinny być osiągalne w przypadku każdej kieszeni…

Bez zbędnego przedłużania warto zaznajomić się szerzej z czymś takim jak google adwords. Bardzo fajne narzędzie, z którego może skorzystać każdy właściciel firmy, mając zaledwie stówkę w kieszeni. Tak dosłownie tyle wystarczy by rozpocząć pierwszą kampanię i dotrzeć do kilkudziesięciu potencjalnych klientów. Wykorzystując tutaj oczywiście takie słowa jak na przykład usługi budowlane Warszawa, czy też firma budowlana Warszawa. Po wydaniu tej stówki, otrzymacie Państwo 200 zł z kuponu, więc łącznie na kampanię możecie przeznaczyć 300 złotych. Innym ciekawym sposobem są tutaj reklamy lokalne na facebooku. Ten portal społecznościowy pozwala w łatwy sposób za pomocą narzędzi reklamowych stworzyć targetowaną reklamę, która za 100 złotych pozwala dotrzeć do około 5000-7000 ludzi.

Jeżeli natomiast mamy znacznie większy budżet, warto reklamować swoją stronę firmową za pomocą pozycjonowania. Stronę najpierw należy przygotować pod pozycjonowanie, dobrać odpowiednie słowa kluczowe i można ruszać! Warto też bez wątpienia skorzystać z darmowych portali ogłoszeniowych, czy też zastosować marketing szeptany, który nawet możemy przeprowadzić samemu ograniczając budżet, wystarczy odnaleźć odpowiednie fora dyskusyjne do tego celu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *