Posiadasz restaurację, z dużą salą? Myślisz jak przyciągnąć na nią dodatkowych klientów?

Jeżeli posiadasz dużą restauracją, z dużą salą, a na dodatek jeśli znajduje się w centrum Warszawy, to bardzo dobrze się składa. Dzisiaj chcielibyśmy podpowiedzieć temat, który może okazać się bardzo trafnym pomysłem! Jeżeli masz restaurację w centrum Warszawy, z dużą salą warto pomyśleć o wynajmie jej nie tylko na wesela, ale również na mniejsze i większe konferencje.

Na całym świecie organizowane są różnego rodzaju konferencje, w których uczestniczy różna grupa ludzi. Jeżeli Twoja sala jest wstanie pomieścić 50-100 osób, co w przypadku wesel przecież jest normą, to sala konferencyjna Warszawa centrum będzie strzałem w dziesiątkę.

Jak wypromować taką salę konferencyjną w centrum Warszawy? Zrobić to można na różne sposoby, my opiszemy kilka internetowych możliwości. Przede wszystkim warto zainteresować się reklamą na facebooku, stworzyć tam też lokalną kampanię na rynek warszawski. Dodatkowo warto zrobić kampanię w postaci marketingu szeptanego. Bez wątpienia jeśli mamy budżet w granicach 500 zł msc, możemy przeprowadzić pozycjonowanie strony internetowej. Te 3 opcje reklamy internetowej powinny pozwolić Ci zdobyć sporą ilość klientów w każdym miesiącu. Z czasem klienci będą przybywać również z polecenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *